orfeo eillestea

Péče o kávovar JURA

Všechny kávovary JURA jsou vybaveny integrovaným čistícím systémem, kdy není potřeba vyjímat žádné díly z kávovaru. Vše je tak v kávovaru přesně nastaveno bez jakýchkoli vůlí, ke kterým by časem mohlo docházet vlivem neustálého vyjímání a zpětné montáže některých dílů. Váš kávovar JURA Impressa, díky inteligentní elektronice, vždy sám vyzve k aktivování programu údržby, který je následně proveden zcela automaticky. Společnost Jura nabízí velmi kvalitní chemické čistící prostředky, které jsou optimalizované pro tyto programy a zajišťují tak maximální účinek.

JURA - filtr Claris - vysoce kvalitní voda

Firma JURA s filtry Claris nabízí jako první systém, který je vyvinutý speciálně pro použití v espresso kávovarech. Filtr Claris je naplněn organickým materiálem - bez chemických přísad. Claris filter je účinný pro 50 litrov vody (to je asi 350 káv - kávovar Vám automaticky signalizuje nutnost jeho výměny), anebo po dobu 2 měsíců. Jeho výměna je velmi rychlá a jednoduchá.

http://www.prodejkavy.cz/kategorie/34-kavovary-jura/19-claris-filtr#head


 

JURA - tablety na odstranění vodního kamene

Vodní kámen je největší nepříatel všech domácích spotrebičů na vodu. Jura vyvinula tablety na odstranění vodního kamene, které jsou optimalizované pro plnoautomatické programy Impressa kávovarů. Jura tablety účinně odstraní vodní kámen a jsou bez vedlejších účinků pro Váš kávovar. Každé balení obsahuje proužek na zjištění tvrdosti vody.

http://www.prodejkavy.cz/kategorie/34-kavovary-jura/20-odvapnovaci-tablety#head

 

 

 

 

 JURA - dvoufázové čistící tablety

Váš Impressa kávovar je vybavený speciálním plnoautomatickým programem na čištění. Čistící tablety jsou optimalizované pro tyto programy a rozpouští optimálně mastnotu z kávy. Potřebu čištění Vám Váš kávovar signalizuje automaticky pomocí displeje.

http://www.prodejkavy.cz/kategorie/34-kavovary-jura/18-cistici-tablety#head

 

 

 

 

JURA - čistič Cappuccina

Čistící roztok dokonale pročistí a odstraní mastnoty z Vašeho cappuccinatora. Na jedno čistění potřebujete 15 ml čistícího koncentrátu (jako odměrku použijte uzávěr čistícího koncentrátu).

http://www.prodejkavy.cz/kategorie/34-kavovary-jura/17-cistic-cappucina#head